Flere av emnene ved Executive Master of Management kan tas som enkeltemner.
-
Kostnader
Emnene som inngår i Executive Master of Management er betalingsemner og hvert emne har en studieavgift. Gå inn på presentasjonen av hvert enkelt emne for å se hva denne avgiften ligger på.
I tillegg betaler du semesteravgift og kopiavgift, og får semesterkort som gir studentrabatter. Semesteravgift (student.oslomet.no)
-
Søknadsprosess og opptakskrav
Det er løpende opptak så lenge det er ledige plasser.
Vi sender ut tilbud om studieplass når det er et tilstrekkelig antall søkere. Det kan derfor ta noe tid før du får svar på søknaden din.
Opptakskrav er fullført bachelorgrad eller tilsvarende.
Noen emner har opptakskrav i tillegg til dette. Se nettsiden til hvert enkelt emne.
-
Slik søker du
For å søke må du registrere søknad i Søknadsweb (fsweb.no).
Du må registrere opplysninger om deg selv og laste opp relevant dokumentasjon. Trykk "ny søknad" og gå til "samfunnsfag og økonomisk-administrative fag". Deretter "School of Management - videreutdanning".
Se nærmere informasjon på hvert enkelt emne.
-
Oversikt over emner vårsemesteret
-
Hva får du som enkeltemnestudent?
Som enkeltemnestudent har du samme rettigheter som alle andre studenter ved utdanningene våre. Du får adgangskort, tilgang til undervisningen og til den nettbaserte læringsplattformen Canvas, og kan få tilbakemelding fra faglærer på eventuelle arbeider gjennomført i emner.
Spørsmål om utdanningen?
Har du spørsmål om utdanningen, kontakt oss gjennom vårt kontaktskjema.