Presentasjonene utgjør den muntlige eksamenen i emnet og gir et innblikk i hvordan studentene har jobbet i grupper med å utvikle egne prosjektidéer.
Noen prosjekter har et kommersielt potensial, mens andre tar utgangspunkt i samfunnsmessige eller ideelle behov.
Hver gruppe får 10 minutter til å presentere sitt prosjekt, etterfulgt av 20 minutter med spørsmål, tilbakemeldinger og diskusjon.
Publikum inviteres til å delta aktivt som potensielle investorer, samarbeidspartnere eller beslutningstakere, og bidra med spørsmål og innspill.
Du er velkommen til å delta på hele eller deler av dagen. Publikum kan komme og gå underveis.
Dersom du ønsker en introduksjon til emnet, anbefaler vi å få med deg innledningen ved oppstart av programmet.
Oppdatert program med tidspunkter for presentasjonene og korte prosjektbeskrivelser publiseres når dette er klart. Alle tidspunkt i programmet er omtrentlige. Forsinkelser og justeringer underveis må påregnes.
Mer informasjon om emnet finner du på emnesiden (student.oslomet.no).